• 1.jpg
  • 202.jpg
  • 2020_1b.jpg
  • s5.jpg

 

We wtorek 25 kwietnia reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kamil  Malinowski, Adrian Kurpiewski i Karol Kretschman wywalczyła II  miejsce w etapie powiatowym Warmińsko-Mazurskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. 

Drużyna musiała zmierzyć się  z testem wiedzy o ruchu drogowym i historią motoryzacji,  następnie wykazać się znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy, znajomością obsługi motoroweru, a także umiejętnościami praktycznymi z jazdy motorowerem oraz samochodem z zamocowanym tzw. talerzem Stewarta. Emocje na poszczególnych  etapach turnieju były ogromne, bo każda z reprezentacji mrągowskich szkół ponadgimnazjalnych chciała wygrać i wykonać swoje zadania jak najlepiej. Po podsumowaniu wyników z pięciu konkurencji okazało się, że nasza drużyna zajęła  II miejsce i została wicemistrzem turnieju. Gratulujemy sukcesu!!!

 

 

                                                                                                  Przygotowała Justyna Kindziera