• 2020_1b.jpg

Najnowsze wydarzenia z życia szkoły

19 listopada klasa 3G, pod czujnym okiem pani Agnieszki Masal, miała okazję uczestniczyć w praktycznej lekcji anatomii. Było to możliwe dzięki uprzejmości rodziców.  Podarowany przez nich zwierzęcy materiał biologiczny został przez uczniów dokładnie zbadany:)

Olimpiada Teologii Katolickiej (OTK) to trójstopniowe zawody  o zasięgu ogólnopolskim dla młodzieży szkół ponadpodstawowych.

W tym roku odbywa się ona pod hasłem: „Oblicza Miłosierdzia w nauczaniu i praktyce Kościoła”.

Do udziału w naszej szkole zgłosiło się 10 uczestników.

W środę 17 listopada  Komitet Główny Olimpiady Statystycznej ogłosił  listę uczestników, którzy wezmą udział w etapie okręgowym olimpiady.  Naszą szkołę reprezentować będą: Aleksandra Sojak i Weronika Wątorczyk z klasy 3a oraz Beniamin Raczyński z klasy 3e – uzyskali oni najlepsze wyniki w etapie szkolnym, który odbył się 3 listopada.

W końcu, po dwóch latach udało nam się zorganizować i sfinalizować wycieczkę klasową!!!  Dnia 04.11.2021r. klasa 3b wybrała się pod opieką Pani Profesor Katarzyny Galińskiej i Pani Profesor Małgorzaty Zielińskiej do Trójmiasta. Plan wycieczki był bardzo bogaty. Zawierał m.in. obowiązkowe zwiedzanie Westerplatte, z racji tego, że nasza szkoła nosi imię Obrońców Westerplatte oraz Muzeum II Wojny Światowej.