• baner1.jpg
  • wakacyjnie.jpg

Najnowsze wydarzenia z życia szkoły

Szanowni Uczniowie i Rodzice,

informuję, że klasa I d (społeczno - ekonomiczna)  po gimnazjum  zostanie utworzona, jeśli liczba zainteresowanych tym profilem uczniów wyniesie 24.

Zapraszam do kontaktu ze szkołą.

Jan Parda

Nagrody rozdane, świadectwa odebrane - wakacje rozpoczęte! W tym roku szkolnym uczniowie wyjątkowo radośnie powitali letnią przerwę w nauce, gdyż rozpoczęła się ona już w środę - 19 czerwca. Zanim jednak wybrzmiał ostatni dzwonek, zarówno grono pedagogiczne, jak również licealiści zjawili się w auli szkolnej na tradycyjnej uroczystości kończącej naukę.

Znalezione na starym szkolnym parapecie :)

"Dzień bez uśmiechu jest dniem straconym." (Charlie Chaplin)

Dziś, już po raz trzeci, Samorząd Uczniowski zorganizował akcję Dzień Uśmiechu. Na czele z przewodnicząca SU Mają Trelińską, uśmiech i słodki dodatek w naszym mieście rozdawali Marta Marcińczyk 2c, Kornelia Kodź 2b, Maria Bułajewska 2b, Amelia Castellanos 1b i Kacper Czejdo 1c. Bez wątpienia ich uśmiechy, zamiast schowanego za chmurami słońca, zaświeciły dziś rano na mrągowskim niebie  ❤️.

Gdy słupki w termometrach szaleją, twarde szkolne ławki uwierają, a sale lekcyjne sprzyjają pojawieniu się klaustrofobii, można być w szkole inaczej.

Można organoleptycznie poznawać piękno Mazur (geografia/biologia).

Można praktykować aktywne formy wypoczynku (wychowanie fizyczne).

Można się integrować (lekcja wychowawcza).