• 3a.jpg
  • 2023-01-30.jpg

Najnowsze wydarzenia z życia szkoły

Pięknie kwitnące kasztany przynoszą maturzystom szczęście i pomyślność .
Drodzy Maturzyści, życzymy powodzenia i trzymamy za Was kciuki!

Co można zobaczyć, będąc z wychowawcą (Mateusz Przybysz) i opiekunem (Arek Kustra) na wycieczce w Krakowie i okolicach? Oczywiście Wawel, Kazimierz i Wieliczkę. Klasa 3a podczas 4 dni pobytu w stolicy Małopolski …. nic z tych rzeczy nie zwiedziła J

Dziś, tj. 7 maja 2024 r., swój maturalny maraton rozpoczęło  113 tegorocznych absolwentów naszej szkoły. Pierwszy, najdłużej trwający egzamin (240 minut) z języka polskiego na poziomie podstawowym oraz pierwszy, największy stres maturzyści mają już za sobą.

Pożegnaliśmy dziś klasy czwarte. Co się działo można zobaczyć w fotograficznym skrócie. Naszym absolwentom życzymy powodzenia na Maturze. Połamania piór 🍀

Dzień Ziemi 2024

W poniedziałek 22 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach Święta Ziemi.

Młodzież ufundowała rośliny do gazonów usytuowanych wokół szkoły i przedstawiciele klas uroczyście je zasadzili pod opieką Pana Dyrektora.

Tegoroczni maturzyści archidiecezji warmińskiej w piątek (19 kwietnia) po raz kolejny pielgrzymowali do Matki Bożej do Gietrzwałdu, by za Jej wstawiennictwem zawierzyć Bogu czas egzaminów maturalnych, jak i wybory dalszej drogi życia. Uczestniczyło w niej 200 osób, wśród nich siedemnastu uczniów naszej szkoły.

Kacper Kosieradzki z klasy IIc będzie reprezentował naszą diecezję w FINALE 28. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, który odbędzie się 10-11 czerwca w Niepokalanowie.

18 kwietna 2024r. w Olsztynie o godz. 10.00 odbył się kolejny - diecezjalny etap OKWB w którym wzięło udział 34. najlepszych uczniów ze szkół ponadpodstawowych wyłonionych w etapie szkolnym.

Jak co roku, w dniu 19 kwietnia odbyła się w naszej szkole koordynowana przez naszych historyków akcja Żonkil, upamiętniająca wybuch powstania w Getcie Warszawskim w 1943 r. Tego dnia, jako wyraz solidarności z walczącymi o wolność powstańcami, na głównym holu pojawił się na tablicy ogłoszeń wielki Żonkil - symbol Powstania w Getcie Warszawskim.