• 1.jpg
  • 202.jpg
  • 2020_1b.jpg
  • s5.jpg

 W sobotę 8 kwietnia 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Mrągowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Mrągowskiego w szachach dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Patronat nad imprezą zapewniło Starostwo Powiatowe w Mrągowie. Najlepsi szachiści trzech kategorii wiekowych otrzymali puchary i medale, zaś pamiątkowe dyplomy przewidziane były dla wszystkich uczestników  mistrzostw.

Naszą szkołę godnie reprezentowali:

Natalia Szulc klasa 1 A

Oskar Fąk  klasa 2 A

Mateusz Dudek  klasa 3 B

Zwycięzcą turnieju w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, oraz zwycięzcą całego Turnieju został Mateusz Dudek wygrywając wszystkie siedem partii. Drugie i trzecie miejsce zajęli również uczniowie naszej szkoły: Oskar Fąk z 6 punktami oraz Natalia Szulc z 5 punktami.