• 2020_1b.jpg

Warmińsko-Mazurski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w organizowanej przez nas I edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Online.

Konkurs realizowany jest w ramach zadania publicznego, współfinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko - Mazurskiego.
       Pytania zostały opracowane w dwóch kategoriach:
           * kat. I - pytania przygotowane na poziomie wiedzy klas 6-8 szkoły podstawowej, przewidziane dla uczniów szkół podstawowych,
           * kat. II - pytania przygotowane na poziomie wiedzy szkoły średniej, przewidziane dla uczniów szkół ponadpodstawowych i osób dorosłych.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną konkurs realizowany jest z wykorzystaniem narzędzi internetowych (ze strony uczestników wymagany dostęp do Internetu).

Uczestnicy Olimpiady muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, w tym HIV/AIDS, ekologii oraz pierwszej pomocy.

Konkurs realizowany jest w jednym etapie dla wszystkich uczestników. Termin udziału w Olimpiadzie jest ograniczony czasowo do dnia 18 grudnia 2020 roku. Każdy z uczestników może wypełnić ankietę tylko jeden raz.

Przewidzieliśmy wartościowe nagrody dla laureatów oraz drobne upominki dla pierwszych 50 uczestników.

UWAGA UCZNIOWIE!

kategoria II - poziom szkoły ponadpodstawowej:      https://liblink.pl/OjJH3Lzqnc