• 1.jpg
  • 202.jpg
  • 2020_1_16.jpg
  • s5.jpg

W dniu 13 grudnia 2019r.  w naszej szkole odbędzie się Maraton Pisania Listów. Wydarzenie zaczyna się o godzinie 18:00 i będzie trwało przez całą noc do godziny 6:00. 
Maraton Pisania Listów odbywa się co roku w okolicach 10 grudnia, kiedy przypada Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Podczas wydarzenia mobilizujemy ludzi na całym świecie do solidarnego przeciwstawienia się naruszeniom praw człowieka. Podejmiemy akcje w obronie konkretnych osób, których prawa zostały złamane. Celem Maratonu jest wysłanie jak największej ilości listów i innych apeli do odpowiednich władz we wskazanych krajach, tak by skierować ich uwagę na naruszenia praw człowieka. Wysyłamy także listy solidarnościowe do osób lub społeczności, których prawa człowieka są naruszane. Jest to najbardziej znane w Polsce wydarzenie angażujące tak dużą liczbę osób w obronie praw człowieka.  

Osoby chętne prosimy o zapisanie się w linku  >>>  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScBR6JzaeKwFVh4yLpT-nvvYfpX1TLbesAk_4MWpxgrI4NUTQ/viewform

W ramach akcji proponujemy wizytę w kawiarence >>>   https://iv.pl/image/Grbx3vT

Szczegóły akcji >>> https://maraton.amnesty.org.pl/