• 2020_1b.jpg

Rusza ostatnia w tym roku szkolnym zbiórka darów dla naszych Gości z Ukrainy!

Przeprowadziliśmy kilka ważnych rozmów z organizacjami wspierającymi Ukraińców mieszkających w naszym regionie i okazuje się, że goszczący w naszym powiecie Sąsiedzi  zza wschodniej granicy wciąż potrzebują naszego wsparcia.

Nie zawsze udzielana Im pomoc jest wystarczająca, często brakuje podstawowych kosmetyków, np. szamponów, czy detergentów (płynów do prania).

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, już poprzednim razem udowodniliście, że Wasza empatia i poczucie solidarności nie mają końca!

Prosimy o Wasze wsparcie i tym razem!

Zbieramy:

-żywność z długim terminem przydatności do spożycia (konserwy, pasztety w puszce, zupki chińskie, dania instant, makarony, ryż, kaszę itp.)

-środki higieny dla dorosłych (papier toaletowy, wilgotne chusteczki, mydło w kostkach, mydło w płynie, szampony, żele pod prysznic, podpaski, tampony)

- środki higieny dla dzieci (szampony, żele pod prysznic, mokre chusteczki)

- kawę, herbatę

- środki czystości (płyny do prania, płyny do płukania, płyny do prania dla dzieci)

Czekamy na Wasz odzew.

Dary można przynosić do auli.

ZBIÓRKA TRWA DO 17.06.2022!