• 2020_1b.jpg

Po dwuletniej przerwie z wielką radością powróciliśmy do tradycji tzw. „SCHODÓW”.

Po raz ostatni uczniowie klas maturalnych w towarzystwie wychowawców uroczyście zeszli schodami w kierunku auli, gdzie czekały na nich pachnące tuszem świadectwa ukończenia I Liceum Ogólnokształcącego im. Obrońców Westerplatte w Mrągowie. W pełni zasłużonymi oklaskami pożegnali ich młodsi koledzy oraz grono pedagogiczne.

Gratulacje, słowa otuchy oraz życzenia powodzenia na maturze osobiście złożyli naszym abiturientom  Starosta Powiatu Mrągowskiego Pani Barbara Kuźmicka-Rogala, Wicestarosta Pan Sławomir Prusaczyk, Ks. Dziek. Wiesław Świdziński oraz Pani Emilia Fydrych - przedstawicielka Rady Rodziców, którzy zaszczycili swoją obecnością uroczystość wręczenia świadectw. Uczennica klasy 3c Julia Nowotnik otrzymała tytuł Najlepszego Absolwenta roku szkolnego 2021/22 oraz specjalną nagrodę ufundowaną przez Starostwo Powiatowe w Mrągowie.

Klasa III a z wychowawczynią p. Martą Tymoszuk

Klasa III b z wychowawczynią p. Katarzyną Galińską

Klasa III c  z wychowawcą p. Łukaszem Gawlińskim

Drodzy Maturzyści!

Te trzy lata Waszej edukacji były trudne i dziwne zarówno dla Was, jak i dla nauczycieli oraz rodziców. Podołaliście. Przed Wami jeden z wielu egzaminów, które przyjdzie Wam w życiu zdawać. Czy najważniejszy? Z czasem ocenicie sami.

Powodzenia!