• 1.jpg
  • 22.jpg
  • 2020_1b.jpg
  • s5.jpg

Jak co dzień o 8.00 rano dzwonek zawołał do klas uczniów naszej szkoły, by opustoszałe na krótką chwilę korytarze mogły przywitać ósmoklasistów przybyłych do nas z okolicznych szkół. Było gwarno, wesoło, a momentami nawet tłoczno.

Pan Dyrektor w kilku słowach opowiedział o szkole, rekrutacji  oraz o dostępnych kierunkach. W zasady życia społeczności szkolnej, naszych potencjalnych przyszłych uczniów pokrótce wtajemniczyli, jak zwykle chętni do pomocy, uczniowie klasy 2b, 3e i Samorząd Uczniowski. Goście mogli zajrzeć do klas na odbywające się w tym czasie lekcje, a przy okazji sprawdzić swoją kondycję fizyczną, pokonując schody czteropiętrowego gmachu szkoły. Podczas przerw zwiedzanie umilała płynąca z głośników muzyka, natomiast w drodze na salę gimnastyczną, uwagę przykuwały zachęcające zapachy wydobywające się ze sklepiku szkolnego. 

Dziękujemy za przybycie uczniom i opiekunom szkół: SP1 z ul. Kopernika, SP1 z ul. Boh. Warszawy, SP nr 4, SP w Warpunach, SP w Mikołajkach, SP w Szestnie, SP w Bożem, SP w Nawiadach, SP w Pieckach i SP w Kozłowie.

Aplikujcie do nas!