• 1.jpg
  • 22.jpg
  • 2020_1b.jpg
  • s5.jpg

Dnia 01.10.2021 r. o godz. 8.00  zebraliśmy się cała klasą przed szkołą, niecierpliwie czekając na zaplanowane atrakcje. Jako integrację wybraliśmy grę w paintballa. Jest to gra zespołowa, polegająca na wyeliminowaniu grupy przeciwnej za pomocą tzw. markerów, czyli pistoletów strzelających kulkami z farbą. Na zakończenie dnia mieliśmy zrobić ognisko.

Po dotarciu na miejsce przebraliśmy się w specjalne kombinezony i podzieliliśmy się na cztery siedmioosobowe grupy. Następnie instruktor wytłumaczył nam zasady działania markerów i napełnił nasze pojemniki na kulki. Na końcu dostaliśmy maski i mogliśmy zaczynać grę.
Dwie grupy grały, a reszta osób obserwowała rozgrywkę. Działo się to na niewielkiej powierzchni w lesie, na której znajdowało się dużo przeszkód; drzew, pagórków, palet, płacht, itp.
Gry były bardzo ekscytujące. Każdy wciągnął się bez reszty. Czasem zdarzało się zapomnieć, że mamy ograniczoną liczbę kulek! Same rozgrywki nie trwały długo, ale odczucie było zupełnie inne. Z lasu wychodziliśmy zmęczeni i niekiedy obolali, ale przede wszystkim szczęśliwi i podekscytowani.
Po skończonych rozgrywkach była pora na ognisko. Miło spędziliśmy czas, opiekając kiełbasy, pianki i rozmawiając.
Z chęcią zagrałabym z klasą jeszcze raz i jestem pewna, że większość osób podziela moje zdanie. Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mieć okazję przeżyć coś takiego jeszcze raz!

Weronika Lebiedź kl. I b