• 1.jpg
  • 22.jpg
  • 2020_1b.jpg
  • s5.jpg

Edukacja, rekraacja, integracja, inhalacja i wspaniałe nowe doświadczenia - a wszystko to w ramach "Wielkiego jesiennego sadzenia lasu", w którym w miniony piątek tj. 24 września 2021r.  uczestniczyli uczniowie naszej szkoły.  Na zaproszenie do udziału w akcji sadzenia lasu, nomen omen, lasem rąk odpowiedziała klasa II a.

Dzięki tej wspaniałej postawie uczniów, osobistemu zaangażowaniu Pana Dyrektora w organizację wyjazdu i finansowemu wsparciu Rady Rodziców udało się dołączyć do wspaniałej inicjatywy Nadleśnictwa Wipsowo. Akcja „Wielkiego jesiennego sadzenia lasu” w Nadleśnictwie Wipsowo trwa od 15 września i potrwa do końca miesiąca.  W ramach tego przedsięwzięcia drzewostan powiększy się o 100 tysięcy nowych sosen, świerków i modrzewi. I przyczynili się do tego także nasi uczniowie, sadząc ponad tysiąc nowych drzew. Wykazali się przy tym się ogromnym zaangażowaniem, sprawnością fizyczną i zmysłem organizacyjnym. Zasłużenie zostali pochwaleni przez organizatorów i nakarmieni kiełbaską z ogniaska:) 

Cudownie wsparała nas także aura, która z czwartkowej - ponurej i mokrej przeistoczyła się w piątkową - przyjazną i słoneczną, dodatkowo uprzyjemniając niesamowicie przyjemny dzień. 

wychowawca klasy II a

Renata Nowotnik