• Promocja1.jpg
  • Promocja5.jpg
  • Promocja6.jpg
  • Promocja_7.jpg

W nocy z piątku na sobotę w naszej szkole odbył się Maraton Pisania Listów pod patronatem Amnesty International. Uczniowie i nauczyciele pisali listy do rządów krajów, w których łamane są prawa człowieka. Nasze listy trafią do rządów Iranu, Białorusi, Meksyku i Sudanu Południowego. W sumie napisaliśmy ponad 600 listów!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za udział w tak szczytnej akcji.

Chciałbym zaznaczyć, że cała akcja nie miałaby miejsca, gdyby nie dwie uczennice klasy 2b: Karolina Pajka i Amelia Raczyńska. Dziękujemy za Waszą ciężką pracę przez ostatnie kilka tygodni.

Nocny maraton to nie tylko pisanie listów. W przerwach od pisania nasi uczniowie obejrzeli film, wzięli udział w konkursie wiedzy ogólnej (który wygrał Maksymilian Tallar), bawili się grając w różne gry a na koniec mogliśmy usłyszeć popisy wokalne w karaoke :)

To była niezapomniana noc! Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział i wsparcie tej akcji.

Piotr Markowicz