• Promocja1.jpg
  • Promocja5.jpg
  • Promocja6.jpg
  • Promocja_7.jpg

W czwartek 7 listopada, dwudziestu sześciu uczniów naszej szkoły wzięło udział w etapie szkolnym Olimpiady Statystycznej, który polegał na rozwiązaniu różnorodnych zadań z zakresu statystyki, matematyki, geografii Polski i świata. Osiemnastu uczestników przekroczyło ustalony w regulaminie próg 50% wykonania zadań, pozwalający na udział w etapie okręgowym.

Niestety, szkołę mogą reprezentować tylko 3 osoby z najlepszymi wynikami. Będą to uczniowie klasy 2a:  Alicja Graczyk, Maksymilian Tallar  i Paweł Staszczuk.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za odwagę do powalczenia z zadaniami olimpiady oraz zaangażowanie w przygotowanie do etapu szkolnego, gratulujemy dobrych wyników i trzymamy kciuki za pomyślny udział naszej reprezentacji w etapie okręgowym.