• baner1.jpg
  • wakacyjnie.jpg

Z kilkudniowym opóźnieniem obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował zabawę terenową, w której klasy pierwsze i drugie rywalizowały o miano najlepszej klasy w szkole. Uczniowie mieli do rozwiązania 11 zadań, między innymi rozwiązywali krzyżówkę, szukali ukrytych wstążek w terenie czy nagrywali własne wykonanie piosenki na scenie małego amfiteatru.

W tej rywalizacji najlepsza okazała się klasa 1c. Gratulujemy! Nagrodą za zwycięstwo był tort ufundowany przez Samorząd Uczniowski.

Drugą część Dnia Dziecka uświetnił pokaz aikido przygotowany przez p. Rafała Łukaszewskiego. Dziękujemy! Już teraz wszyscy wiedzą, że z tym nauczycielem nie można zadzierać😉

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za świetną zabawę i zaangażowanie w realizację zadań. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, ponieważ zadania zostały wykonane perfekcyjnie a upał wcale nam nie pomagał.