• 1.jpg
  • 22.jpg
  • 2020_1_16.jpg
  • s5.jpg

W dniu 13 marca 2019 r. uczniowie klas 1A, 1B i 1C wzięli udział w rozgrywkach SHOBIZ: BUSINNES GAME w ramach projektu realizowanego wspólnie z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie i Europejskim Stowarzyszeniem Edukacji i Rozwoju „PIONIER”: SHOWBIZ  Show Us Your Business!

Pod okiem profesjonalnych trenerów przedsiębiorczości zagrali w całodzienną grę biznesową. W turnieju wzięły udział 4 zespoły pięcioosobowe zdobywając nową wiedzę i umiejętności z zakresu przedsiębiorczości. Rywalizację wygrał zespół mieszany w składzie: Nikola Litera 1C, Zuzanna Żelazek 1C, Adam Grala 1A, Piotr Maszczak 1A oraz Dawid Szmigiel 1A.

Zwycięska drużyna weźmie udział w Dniach Przedsiębiorczości na UWM w Olsztynie - uczniowie kolejny raz zmierzą się z wyzwaniami gry biznesowej, tym razem jednak w rozgrywce międzyszkolnej. Drugiego dnia, po zakończonym turnieju, uczniowie skorzystają również z praktycznych warsztatów:  „Ja jako marka i ja w zespole”,   „Ja w projekcie i jako innowator”,   „Ja jako pomysłodawca startup’u i ja jako skuteczny sprzedawca”.

            Gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom

                                                                                                          Agnieszka Sobiech