• to_napis.jpg

We wtorek  4 grudnia, dwudziestu dziewięciu uczniów z klas: 1a, 2a, 3a  i 3b  wzięło udział w etapie szkolnym Olimpiady Statystycznej, który polegał na rozwiązaniu różnorodnych zadań z zakresu statystyki, matematyki i geografii.  Prawie wszyscy , bo aż 27 uczestników, przekroczyło ustalony w regulaminie próg 50% wykonania zadań, pozwalający na udział w etapie okręgowym.

Niestety, szkołę może reprezentować tylko 3 uczniów i będą to: Wiktoria Sękiel z klasy 2a oraz Nikodem Witkowski i Karol Żyra z klasy 3a - uzyskali oni najwyższe wyniki.

Dziękujemy WSZYSTKIM uczestnikom za odwagę i chęci wzięcia udziału w olimpiadzie oraz zaangażowanie w przygotowanie do etapu szkolnego, gratulujemy dobrych wyników i trzymamy kciuki za pomyślny udział naszej reprezentacji w etapie okręgowym.

Justyna Kindziera