• 1.jpg
  • 2.jpg
  • baner1.jpg
  • s5.jpg

       W sobotę 10 listopada 2018 r. w Olsztynie odbył się Turniej proobronny  w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości, zorganizowany pod patronatem Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. Turniej składał się z trzech części: testu historycznego, biegu na orientację z kilkoma konkurencjami sprawnościowymi oraz strzelania.

Drużyna I Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Szymon Jasinowicz, Maciej Larenta oraz Piotr Zapert, która reprezentowała Powiat Mrągowski, zajęła II miejsce w kategorii drużynowej, ulegając tylko klasie mundurowej Liceum Ogólnokształcącego w Węgorzewie. Ponadto Szymon uzyskał II miejsce w kategorii test historyczny oraz III miejsce w zawodach strzeleckich.

     

 

      11 listopada 2018 r. z okazji Święta Niepodległości odbyły się II Zawody Strzeleckie. Drużyna w składzie: Kacper Gnatkowski, Bartosz Przybylak i Marcel Jankowski zajęła IV miejsce, a V miejsce zajęła drużyna w składzie Bartłomiej Węglewski, Maciej Banach oraz Mateusz Szydlik. Indywidualnie Bartosz Przybylak zajął V miejsce a Bartłomiej Węglewski VI miejsce.

Gratulujemy?


     

       W piątek 9 listopada 2018 .r, w ZS nr 2 w Mrągowie, odbył się Turniej Halowy Piłki Nożnej Chłopców upamiętniający 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Po bardzo wyrównanej walce nasza drużyna zajęła I miejsce.????