• 1.jpg
  • 3a.jpg
  • 22.jpg
  • 2024-07-16.jpg

 Dość nietypowo, bo dopiero 3 września uczniowie naszej szkoły rozpoczęli nowy rok nauki. Widać nawet kalendarzowi nie spieszyło się z powrotem do szkolnych obowiązków… Za nami wakacyjny wypoczynek, słoneczne kąpiele i beztroska, nadszedł czas nauki, a dla maturzystów przygotowań do egzaminu.

Pan dyrektor Jan Parda i pani wicedyrektor Agnieszka Masal szczególnie serdecznie powitali w szkolnym gronie pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg auli jako uczniowie naszego liceum. W tym roku naukę w klasach pierwszych rozpoczęły 124. osoby, co cieszy tym bardziej, że wiemy, że są to osoby wyjątkowe - z ogromną charyzmą, energią, zapałem i potencjałem. Mamy nadzieję, że szybko poczują się jak u siebie, czego im serdecznie życzymy.

Na koniec kilka ciepłych słów:

·         wszystkim uczniom życzymy radości z nauki, poczucia dumy z sukcesów tych małych i tych dużych, uczucia satysfakcji z czynionych postępów

·         nauczycielom zaś wytrwałości, cierpliwości, pomyślności i mocnego głosu aż do czerwca!

 

P.S.

Kolejne wakacje już za rok!