• 2020_1b.jpg

W środę 20 czerwca, w siedzibie Starostwa odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego "Populacje zagrożonych gatunków zwierząt z siedlisk Powiatu Mrągowskiego", zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe w Mrągowie, Wydział Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa.

Celem konkursu było pobudzenie aktywności twórczej dzieci i młodzieży oraz rozbudzenie zainteresowania uczestników gatunkami  zwierząt zagrożonych występujących na terenie Mazur. Trzy uczennice  naszej szkoły odniosły sukces w tym konkursie. Drugie miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych przyznano  Magdalenie Mielczarek  z kl. 2b,  trzecie miejsce  Wiktorii Hibner z kl. 1c. Praca Julii  Dogody z kl. 1c uzyskała wyróżnienie. Uczennice otrzymały ciekawe nagrody, wśród nich miniwieżę, odtwarzacz MP4. Wszystkie wyróżnione w konkursie prace zostaną umieszczone w kalendarzu na rok 2019, wydanym przez organizatora. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Przygotowała  Justyna Kindziera