• 2020_1b.jpg

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji edukacyjnej Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość II”. Uczniowie klas pierwszych, podczas lekcji podstaw przedsiębiorczości, mieli okazję poznać bliżej Fundusze Europejskie, zwłaszcza w kontekście rozwoju i realizacji pomysłów biznesowych.

Zwieńczeniem akcji edukacyjnej był konkurs na hasło promujące Fundusze Europejskie. Hasło „Europejskie Fundusze – dzięki nim z biznesem ruszę!” zaproponowane przez uczniów klasy 1 A: Karolinę Laskę, Martę Bukowską, Kingę Sekretarską, Jakuba Grzymkowskiego, Marcela Jankowskiego oraz Bartosza Przybylaka zdobyło nagrodę dla naszej szkoły w postaci tablicy interaktywnej.

Laureatom gratulujemy.

Agnieszka Sobiech