Nie przestraszyliśmy się pogody i podsumowaliśmy dziś dwuletnią współpracę z Domem Pomocy Społecznej wspólną zabawą na parkingu szkolnym. Obejrzeliśmy występy naszych uczniów i podopiecznych DPS-u w układach tanecznych i piosenkach a na koniec nasz absolwent, Michał Kindziera, z pomocą Stelli Janus, Karoliny Falewicz i Izy Zybajło, poprowadził zabawę z tańcem hinduskim. Dziękujemy wszystkim za dobra zabawę!

W ramach ostatnich dwóch lat współpracy między I LO a Domem Pomocy Społecznej, spotykaliśmy się w każdy wtorek oraz w jedną sobotę miesiąca. Zajmowaliśmy się różnymi przedsięwzięciami, ale, jak twierdzą nasi uczniowie, najważniejsza była dobra zabawa. Szliśmy tam z ochotą i nigdy nie było nudy.

Od września zapraszamy więcej chętnych do takiej współpracy. Nie będziecie żałować!