• baner1.jpg
  • wakacyjnie.jpg

W naszej szkole, jak co roku, odbyły się obchody Dnia Kobiet.

Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs dla panów na danie „kuszące Ewę”. Potrawy oceniało jury w składzie p. Małgorzata Borys, p. Renata Nowotnik oraz przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego: Julia Łuńska, Julia Cichoń i Aleksandra Młynarczyk. Zwycięzcą został Nikodem Witkowski z 1a, który zaprezentował danie zwane „Diabelskim kociołkiem”. Gratulujemy!

Ponadto, w różnych miejscach w szkole można było poczytać, co o kobietach myślą słynni ludzie oraz dowiedzieć się, co oznacza termin „ginekokracja” J

W czasie długiej przerwy spodziewaliśmy się chłopców recytujących wiersze lub prozę dotyczące kobiet. Niestety jedynym śmiałkiem spośród uczniów był Błażej Skopnik, który wyrecytował wiersz z dedykacją dla swojej sympatii.

Jeszcze raz życzymy wszystkim naszym Kobietom wszystkiego co najlepsze J

Piotr Markowicz