We wtorek 20 czerwca, w siedzibie Starostwa odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego "Małe i duże drapieżniki występujące w lasach Powiatu Mrągowskiego", zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe w Mrągowie, Wydział Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania uczestników różnorodnością gatunkową drapieżników występujących na terenie Mazur, a także pobudzenie aktywności twórczej dzieci i młodzieży. Trzy uczennice  naszej szkoły odniosły sukces w tym konkursie.

Pierwsze miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych przyznano Barbarze Stankiewicz z kl. 2d,  drugie miejsce Julii Wawrzynowicz z kl. 1b. Praca Magdaleny Mielczarek z kl. 1b uzyskała wyróżnienie. Uczennice otrzymały ciekawe nagrody, wśród nich telefon komórkowy, miniwieżę, odtwarzacz MP4. Wszystkie wyróżnione w konkursie prace zostaną umieszczone w kalendarzu na rok 2018, wydanym przez organizatora. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Przygotowała Justyna Kindziera