Dnia 20.04.2017r. klasa 2 b wraz z opiekunem, p. Jackiem Lewkowiczem, wybrała się na „Dzień otwartych koszar” do Wojskowego Ośrodka Szkoleniowo- Kondycyjnego w Mrągowie. Ośrodek na ten dzień przygotował dla nas ciekawy program. Pod przewodnictwem jednego z żołnierzy mieliśmy okazję zwiedzić bazę szkoleniową i logistyczną Ośrodka, następnie oglądać sprzęt bojowy. Mieliśmy również okazję zagrać w paintball i nauczyć się strzelać z łuku. Tego dnia został także rozegrany turniej piłki siatkowej o puchar Komendanta Ośrodka między trzema zwiedzającymi szkołami. Nasza klasa zajęła zaszczytne trzecie miejsce. Po całym dniu zostaliśmy zaproszeni na wojskową grochówkę. Całość zakończył koncert mrągowskiego zespołu Blues4Cash. Dziękujemy serdecznie za wspaniale spędzony czas i mamy nadzieję, że niebawem ponownie odwiedzimy Ośrodek. :)

Magdalena Waszkiewicz